Про нас
JuniorZ – команда людей, які мріють, аби нові види спорту з'явилися на уроках фізкультури по усій Україні. Аби кожен вчитель фізкультури міг проводити цікаві заняття, а кожен школяр обрати найцікавіший для себе вид спорту. Тому команда JuniorZ мандрує містами, «прокачує» вчителів на семінарах, «тюнінгує» школи, закуповуючи спортивний інвентар, та спонукає дітей займатися спортом і вести активне цікаве життя.

Проект реалізується за підтримки Міністерства освіти та науки України (лист МОН від 03.01.2018 № 1/9-2), Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, НДУ «Інститут модернізації змісту освіти», Спортивного комітету України, численних національних федерацій з різних видів спорту.

Пропагуємо такі види спорту: чирлідинг, петанк, хортинг, флорбол, бадмінтон, корфбол, реґбі, сумо фризбі, самбо та американський футбол.

Проводимо тренінги, фестивалі, змагання шкільних спортивних ліг та інші заходи, які спрямовані на впровадження новітніх варіативних модулів і видів спорту до програми фізичного виховання школярів, формування у молоді здорового способу життя та заохочення до занять спортом.

Детальніше про заходи:

1. Презентаційний тренінг проводиться задля теоретичного та практичного ознайомлення керівників та вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та батьків-активістів з 33 варіативними модулями з дисципліни "Фізична культура".

2. Поглиблений тренінг проводиться для вчителів фізичної культури з представниками федерацій, види спорту яких вподобав і обрав педагогічний склад для подальшого вивчення. Тренінг включає поглиблене вивчення виду спорту для подальшої популяризації та впровадження в оновлену шкільну програму.

*Учасники тренінгів отримують відповідні сертифікати із зазначенням годин підвищення кваліфікації.

3. Міський та всеукраїнський фестивалі включають у себе обрані види спорту, із залученням новостворених шкільних спортивних ліг JuniorZ для популяризації нових видів спорту серед школярської спільноти.

Аби стати учасниками тренінгів та інших заходів всеукраїнського проекту JuniorZ школи міста та усі охочі повинні зареєструватися.

Спорт - наше майбутнє. Долучайтесь!
Наші партнери
juniorzproject@gmail.com
Made on
Tilda