Про нас

Громадська організація «Спортивний рух Олександра Педана «ДжуніорЗ» заснована 30.01.2018 року (код ЄДРПОУ 41900705) активістом, ведучим та любителем спорту Олександром Педаном та громадською діячкою, телевізійним продюсером Марією Павлічук.

Статутна діяльність: популяризація здорового та активного способу життя серед школярів та студентів.
Наразі ГО «ДжуніорЗ» має підтримку у Міністерстві освіти та наук України (меморандум про співробітництво від 07.12.18 р.), є партнером Міжнародного Дитячого фонду ООН UNICEF в Україні (меморандум про взаєморозуміння від 02.12.2019 року)

ПРО МАГАЗИН
У нашому магазині можна придбати товари під торговою маркою Juniorz та спортінвентар. Відповідальна за продажі

ФОП Ісаєнко Наталія Дмитрівна, тел. 0969130402

Напрямки роботи:
Допомогти розвитку шкільного спортивного руху можна у різні способи:
Фінансова допомога
Партнерство заходів та інтернет-активностей
Спонсорство подій та нової методології викладання
Детальніше про умови співпраці може обговорити з виконавчим директором ГО «ДжуніорЗ» Марією Павлічук +380503578837

Кому може бути цікаві JuniorZ Games?
міським адміністраціям, ТРЦ, корпорації, комерційні компанії, тощо.

JuniorZ
Games – спеціальна подія, розроблена під міста та містечка, ТРЦ. Може проводитися в рамках будь-яких календарних та міських свят: день міста, день спорту, здоров'я, захисту дітей, молоді, корпоративи та team-building тощо.
Івент включає в себе:
Центральна сцена
Роботу центральної сцени з фан-ап зарядкою, яскравими виступами, розіграшами, тощо
Спортивний квест
з 4-7 спортивних майданчиків, які працюватимуть протягом всього дня для будь-яких бажаючих погратися.
Допускаються всі
Вік, стать та фізична підготовка не грають ролі – допускаються всі.
Команда ДжуніорЗ розробить під ваш захід активності для дітей, сімей та дорослих будь-якої тривалості.

Детальніше про умови замовлення, створення заходу звертайтеся до виконавчого директора ГО «ДжуніорЗ» Марією Павлічук +380503578837
замовити захід
Навчання
ДжуніорЗ не стоїть осторонь викликів для людства. Маючи корисний досвід та велику мережу соціально активних вчителів фізкультури ДжуніорЗ розробив онлайн-уроки фізкультури в рамках дистанційного навчання школярів з дому. Це неймовірний синтез опрацьованого матеріалу більше 150 відеоматеріалів вчителів з усіх куточків України, який команда «ДжуніорЗ» об'єднала в цікаві уроки для дітей під час карантину
Як відбувається навчання та для кого?
Перший презентаційний тренінг
який команда ДжуніорЗ проводить для закладів освіти цілого міста або району, поділяється на дві частини: теоретичну та практичну, зміст яких розроблений для різних категорії людей:
- директори шкіл;
- вчителі фізкультури та позакласного виховання;
- батьки-активісти.

Поглиблений тренінг
для вчителів фізичної культури з представниками федерацій, види спорту яких вподобав і обрав педагогічний склад для подальшого вивчення. Тренінг включатиме поглиблене вивчення виду спорту для подальшої популяризації та впровадження в оновлену шкільну програму.
Для директорів та батьків: ознайомлення лідером спортивного руху "JuniorZ" Олександром Педаном та представником Міністерства освіти та науки України з умовами та принципами участі шкільних колективів у проекті, особливостей організації роботи із впровадження нових видів спорту до шкільної програми та процесу физічного віховання школярів. Про вплив сучасних видів спорту на розвиток особистісних та фізичних якостей дітей.

Для вчителів: тренінги та мастер-класи від провідних тренерів та інструкторів всеукраїнських спортивних федерацій та фахівців вищих навчальних закладів для ознайомлення зі спрощеними методиками викладання нових варіатівних модулів на уроках фізичної культури, проведення шкільних спортивно-масових заходів, а також особливостей підготовки команд до участі у фестивалях "JuniorZ".

Поглиблений тренінг для вчителів фізичної культури з представниками федерацій, види спорту яких вподобав і обрав педагогічний склад для подальшого вивчення. Тренінг включатиме поглиблене вивчення виду спорту для подальшої популяризації та впровадження в оновлену шкільну програму.

Онлайн-навчання з підвищення кваліфікації для вчителів фізкультури. З 2020 року вчителі мають право обирати для себе, де підвищувати кваліфікацію. ДжуніорЗ планує в найближчому майбутньому запустити онлайн-курси для вчителів.

З питань навчання будь-яких форм звертайтеся до керівника освітніх та спортивних програм Андрія Боляка +38067 756 6552

Детальніше
Ми активно співпрацює з такими
Всеукраїнськими Федераціями, як:
Всеукраїнська Федерація з петанку
Федерація чирспорту та груп підтримки України
Всеукраїнська Федерація літаючих дисків
Всеукраїнська Федерація з флорболу
Всеукраїнська Федерація з реґбі
Всеукраїнська Федерація з корфболу
Федерація бадмінтону України
Якщо у Вас виникатимуть питання, ми завжди раді відповісти!
Марія Павлічук
+380503578837
juniorzproject@gmail.com
Андрій Боляк
+380677566552
juniorz.edu@gmail.com
Made on
Tilda