Положення про конкурс закладів загальної середньої освіти «Батл шкіл JuniorZ»
Всеукраїнський конкурс закладів загальної середньої освіти «Батл шкіл JuniorZ» (надалі за текстом - Конкурс) проводиться у генеральному партнерстві із природною мінеральною водою «Morshynska JuniorZ», та у партнерстві з «Міжнародним Фондом Соціальної Справедливості» (кооперація «Adidas») і тренерами-амбасадорами JuniorZ.

1. Цілі і завдання конкурсу

1. Впровадження до процесу фізичного виховання учнів та учениць інноваційних видів рухової активності та варіативних модулів, затверджених програмою з фізичної культури;

2. Ознайомлення вчителів та дітей на YouTube-каналі JuniorZ із сучасними видами спорту, адаптованими до роботи в дистанційному та змішаному форматі;

3. Мотивація учнів до занять фізичною культурою через застосування нових форматів роботи вчитель-учень та конкурсів.

4. Підвищення інтересу учнів/учениць до рухової активності та формування здорового способу життя;

5. Стимулювання застосування у позакласній роботі школи нових форм спортивно-масової роботи JuniorZ;

6. Виявлення вчителів-активістів JuniorZ;

7. Виявлення фіналістів проекту "Батл шкіл JuniorZ".


2. Строки і місце проведення Конкурсу

Конкурс проводиться онлайн з 11 вересня 2021 по 17 грудня 2021 року:

1. Перший відбірковий тур триває з 11 вересня до 6 жовтня 2021 р. до 11:59 включно у соціальній мережі Instagram. Оголошення переможців відбудеться 11 жовтня в Інстаграм-акаунті juniorzua.

2. Другий відбірковий тур триває з 11 жовтня по 31 жовтня 2021 р. до 11:59 включно у соціальній мережі Instagram. Переможців буде оголошено 4 листопада в Інстаграм-акаунті juniorzua.

3. Третій відбірковий тур триває з 4 листопада по 30 листопада 2021 р. до 11:59 включно у соціальній мережі Instagram. Переможців буде оголошено 3 грудня в Інстаграм-акаунті juniorzua.

4. Фінал Конкурсу відбудеться 17 грудня під час онлайн-трансляції на сайті juniorz.ua.

Строки проведення конкурсу можуть змінюватися у зв'язку із можливими змінами через ситуацію з COVID-19 про що Організатор буде повідомляти на своїх сторінках соціальних мереж Інстаграм та Фейсбук.

Територією проведення Конкурсу є вся територія України, окрім тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, визначених у відповідності до чинного законодавства України.


3. Організація та керівництво проведення конкурсу

3.1. Керівництво проведення конкурсу здійснює ГО «Рух Олександра Педана «ДжуніорЗ» (далі — ДжуніорЗ).

3.2. Відповідальність за безпосереднє проведення вищезазначеного конкурсу покладається на журі, склад якого затверджується ДжуніорЗ.

3.3. Відповідальність за підготовку команд закладів загальної середньої освіти покладається на їхню адміністрацію та кафедри вчителів фізичної культури.


4. Учасники конкурсу

4.1. До участі у конкурсі допускаються учні/учениці одного закладу освіти, вік і фізична підготовка яких відповідає умовам конкурсу та мінімальним вимогам безпеки. Відповідальність за стан свого здоров'я покладається на учасників/учасниць та їх батьків. Участь учнів/учениць за команди інших навчальних закладів заборонена.

4.2. Кількість команд – учасниць від одного освітнього закладу необмежена.

4.3. Вікові категорії учасників та класи, що їх визначають наведено в таблиці 1.
Таблиця 1
Вікові групи
4.4. Учасники змагань можуть брати участь у наступних видах програми: Classic GYM, GYM Dance, GYM freestyle.

4.5. У видах програми Classic GYM і GYM Dance учасники змагаються у номінаціях: mini-team (від 15 до 30 осіб) і maxi-team (від 31 до 50 осіб). У виді програми GYM freestyle учасники змагаються у номінації mini-team (від 15 до 30 осіб).

4.6. Кількісні обмеження складу учасників команди в залежності від виду конкурсної програми та тривалість програм наведені у таблиці 2.

Таблиця 2
Види змагальних програм, обмеження за кількістю учасників та тривалість програм
5. Характер заходу

Змагання Конкурсу особисто-командні проводяться відповідно до даного Положення.

Конкурс проводиться онлайн на основі відеовиступів учасників, розміщених ними в мережі Instagram.
7. Безпека та підготовка місць проведення конкурсу

7.1. Підготовка місць проведення конкурсу здійснюється відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

7.2. Змагання проводяться з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних проти епідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2» (зі змінами) та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 19 листопада 2020 року №58 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (далі-Постанов).

7.3. Учасники Конкурсу повинні виконувати вправи під час підготовки виступів тільки в присутності вчителя або фахівця з фізичної культури і спорту. Організатори не несуть відповідальності за травмування Учасників під час виконання ними вправ.

8. Умови участі у конкурсі

8.1. Для участі у конкурсі необхідно:

— обрати відповідний вид програми, кількісний склад учасників;

— вигадати з дітьми назву для своєї команди і зазначити її у реєстраційній гугл-формі;

— обрати музичний супровід (див. пункт 8.2);

— зняти відео виступу, яке виконується усіма членами команди одночасно (див. пункт 8.3);

— розмістити його постом на сторінці соціальної мережі Instagram із хештегом #батлjuniorz (див. пункт 8.4)

— зареєструватися у гугл-формі учасника конкурсу за посиланням https://forms.gle/5cD2PBniLzfFo1oVA.

Для зручності підготовки оргкомітет підготував 4 блоки онлайн-уроків з чирлідингу, аеробіки, футбольного фрістайлу і воркауту на YouTube-каналі JuniorZ загальною кількістю 60 (шістдесят) відео-уроків. На їх основі команди можуть створити власний цікавий виступ для участі у конкурсі.

УВАГА! Вчителі фізичної культури мають змогу взяти участь у вебінарі, який відбудеться 14 вересня о 19:00 у трансляції на Youtube-каналі JuniorZ, що дозволить ліпше зрозуміти механіку роботи із онлайн-уроками, а також умовами конкурсу "Батл шкіл JuniorZ".

8.2. Музичний супровід

Музика, яка використовується для участі у конкурсі, має відповідати віку та обраному виду програми. При виборі музичного супроводу важливо, щоб він не порушував правила спільноти Instagram і відео не було видалено чи заблоковано. Сервіси з вибором безпечної музики: «Музофонд», «Teknoaxe».

8.3. Вимоги до зйомки відео:

— Усі члени команди мають перебувати у кадрі.

— Роздільна здатність відео має бути: 1080р.

— Під час виступу в кадрі повинна бути пляшка природної мінеральної води Morshynska JuniorZ. Пляшка може використовуватися як спортивний інвентар.

8.4. Вимоги до публікації відео:

— Акаунти учасників в Instagram повинні бути відкриті на увесь період проведення конкурсу;

— Відео має бути розміщене постом на сторінці у соціальній мережі Instagram.

— В описі до публікації необхідно зазначити наступну інформацію: вид програми, вікову категорію, назву команди, кількість учасників, назву навчального закладу, хештег #батлjuniorz.

8.5. Для участі у кожному з турів конкурсу необхідно знімати та викладати нові відео у соціальну мережу Instagram, які не будуть повторюватися.

8.6. Вийшовши у фінал конкурсу, команди зобов'язані зняти новий виступ згідно з оновленими технічними характеристиками відео, що будуть надіслані у Вайбер групу фіналістів конкурсу, та запостити його у соц. мережу Instagram з #батлjuniorz і надіслати його на Гугл-диск. Установлений термін — 11 грудня 2021 року.

9. Визначення переможців, лауреатів конкурсу та нагородження

9.1. Конкурс складається з трьох відбіркових турів і Фіналу Конкурсу.

9.2. У кінці кожного відбіркового туру (всього 3) за оцінками журі та кількістю набраних вподобайок обиратимуться кращі команди у кожній віковій групі, виді програми, які автоматично переходитимуть у фінал конкурсу.

9.3. У фіналі визначаються переможці та володарі призу «Лауреати Моршинської».

9.4. Місце команди у кожному турі і фіналі, кожній віковій групі, кожному виді програми, кожної номінації визначається шляхом оцінювання незалежним журі. Оцінювання відбувається на основі 2-ох критеріїв: якість виступу та кількість набраних вподобайок на опублікованному учасником відео, у співвідношенні 70:30 відповідно. Якість виступу у свою чергу оцінюється відповідно до наступних критеріїв:

1. Різноманітність рухів

2. Техніка виконання

3. Синхронність

4. Музичність

5. Динаміка

6. Креативність/ творчість

7. Загальне враження

8. Настрій

Кожен з критеріїв оцінюється за 10-бальною шкалою, де 1 вважається найнижчою оцінкою, а 10-найвищою. Оцінки, виставлені журі за конкурсні відео, не розголошуються.

9.5. До уваги журі беруться виступи учасників, які відповідають вимогам відповідного виду програми (таблиця 3).

Таблиця 3
Вимоги до змагальних програм
9.6. Результати конкурсу будуть оголошуватися на сторінці @juniorzua в соціальній мережі Instagram.

9.7. 45 ЗЗСО-переможців, в залежності від зайнятого місця у своїй категорії та кількості учасників у команді, отримують від «Міжнародного Фонду Соціальної Справедливості» (кооперація «Adidas») спортивний інвентар відповідно до таблиці:
9.8.15 ЗЗСО із загальної кількості фіналістів отримають призи від генерального партнера Конкурсу «Моршинської» у номінації: «Лауреати Моршинської». Лауреатів визначають журі – представники компанії «Моршинська».

Загальний призовий фонд цієї номінації: 25 комплектів петанку, 5 комплектів реґбі-5, 75 дисків фризбі. Кожен фіналіст з цієї категорії отримає або 5 наборів петанку, або 1 комплект реґбі-5, або 15 дисків фризбі.

9.9. Подарунки закладам освіти передаються виключно договором передачі інвентарю на баланс закладу освіти.

9.10. Заклади освіти беруть на себе відповідальність за забезпечення дозволів від батьків/опікунів дітей на участь у конкурсі.

10. Прикінцеві положення

Публікацією відео учасники та їхні батьки підтверджують, що:

— участь у конкурсі є ДОБРОВІЛЬНОЮ;

— відповідно до вимог статті 8 Закону України «Про рекламу» надають однозначну згоду на використання створених відеоматеріалів, фотографій, зображень учасників, ілюстрацій тощо, що викладені із хештегом #батлjuniorz, у рекламі заходів Організаторів;

— відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних», дають свою згоду на обробку персональних даних при проведенні заходів, пов`язаних організацією конкурсу, а також погоджуються на надання інтерв'ю представникам ЗМІ.


Довідки за телефоном: керівник освітніх та спортивних програм Андрій Боляк, +38 (067) 756 6552; проджект-менеджер проєкту Єлизавета Жидкова, +38 (099) 220 9964, та на електронну адресу: info@juniorz.ua.

Оргкомітет залишає за собою право відмовити у реєстрації у разі перевищення допустимої кількості учасників.
Замовник або Виконавець залишають за собою право вносити зміни до цих Правил шляхом опублікування їх нової версії на Сайті, однак, така поправка не може порушувати вже набуті права Учасників. Будь-яка детальна інформація може бути додатково надана Учасникам Конкурсу шляхом розміщення її на Сайті.

До конкурсу допускаються команди, які підтвердили в установлений термін свою участь. Підтвердженням цього є публікація відео у соціальну мережу Instagram в установлені терміни та реєстрація у гугл-формі https://forms.gle/5cD2PBniLzfFo1oVA.

Даний регламент є офіційним викликом на Конкурс.

Оргкомітет
Якщо у Вас виникатимуть питання, ми завжди раді відповісти!

Контакти:
Андрій Боляк
Керівник освітніх та спортивних проектів
Спортивного руху Олександра Педана «JuniorZ»
Телефон: +38(067)756 65 52 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Ліза Жидкова
Проджект-менеджер проєкту
"Батл шкіл JuniorZ"
Телефон: +38(099)220 99 64 (Viber, Telegram)

Made on
Tilda