Лайфхаки класних стосунків з дітьми від Олександра Педана
Я був не готовий до народження доньки…

Мені було 23 і, відверто зізнаюсь, не був готовим до дітей. До того, як Лєрі виповнилось три роки, у мене не було тієї тотальної закоханості, яка накрила потім. Хотів відсипатися, а Лера стрибала по мені, відкривала мені очі: «Вставай!» а я прикидався «мертвим».
Переоцінка цінностей

Зараз я надолужую згаяний час. У нас з Лєрою прекрасні стосунки, вона мій найкращий друг. Роблю все для того, щоб бути першим, до кого дочка прийде за порадою і допомогою. І мене дуже радує, що вона сама тягнеться до мене. Навіть не віриться, що у мене вже така доросла донька. У Інстаграм маю навіть хештег для спільних фото #цемоядонькаанетещовиподумали.

Лайфхаки класних стосунків

1. Свобода вибору. Мені дуже хочеться, щоб Лєра спробувала все (у розумних межах) і вибрала для себе захоплення до душі. У стилі одягу, зовнішності ми теж демократичні. Хочеш пофарбувати волосся у рожевий в 13 років? Ок, пробуй. Це твій вибір.

2. Зрозумілі правила. Єдине правило в нас у сім'ї, яке проговорювали з Лєрою, це НЕ ОБМАНЮВАТИ одне одного. Решту ми завжди можемо вирішити разом. У нас багато спільних тем, тому що я намагаюся поважати її думку і завжди даю можливість висловитися. Дуже хочу, щоб Лєра знала, що несе відповідальність за свої дії.

3. Спільні захоплення. У нас з донькою багато спільних уподобань. Я тягнуся до неї і ми, наприклад, знімаємо разом смішні відео для соцмережі ТікТок, а вона бере з мене приклад. Разом катаємося на бордах, а минулого року Лєра навіть отримала сертифікат дайвера, щоб їздити разом зі мною та кайфувати від того, від чого кайфую я.


Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон
Доставка
Оплата
КОНТАКТИ:
+38 096 913 04 02
juniorzproject@gmail.com
Made on
Tilda