Освітній центр JuniorZ
Фізична культура майбутнього

Підвищення кваліфікації у JuniorZ – це унікальні і зручні освітні підходи для вчителів фізичної культури, які враховують специфіку їх роботи, і здійснюються фахівцями з реальним досвідом роботи. Наше навчання гармонійно поєднує технології он-лайн з практичними заняттями безпосередньо у вашому місті.
Тисни тут
Наш авторитет – ваш успіх!
Проект "ДжуніорЗ" реалізується за підтримки Міністерства освіти та науки України (лист МОН від 03.01.2018 № 1/9-2 та меморандум з МОН від 7.12.2018р.), дитячого фонду ООН UNICEF, Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, НДУ «Інститут модернізації змісту освіти», Спортивного комітету України, численних національних федерацій з різних видів спорту.

19 міст, 72 заходи, тренінги, майстер-класи, фестивалі та змагання, 1200 вчителів фізичної культури по всій країні, 668 шкіл, більш ніж 20000 школярів стали нашими друзями. Залучено 4100000 грн. на придбання спортивного інвентарю.

Нові варіативні модулі державної програми з фізичного виховання, затверджені науково-дослідницькі теми з інновацій у фізичній культурі, авторські методики та програми.

Вчителі, тренери, фахівці з потужним досвідом.
Більше тут
Освітній центр JuniorZ
Є суб'єктом підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Знайомтеся Освітній центр «JuniorZ» (ПП «Інтерспортсервіс») більше тут.
Тисни тут
Як відбувається навчання?
Освітній центр JuniorZ використовує дві форми організації навчального процесу:

1. Міні курси онлайн. Міні курс передбачає поєднання дистанційних форм навчання із практичними. Обсяг одного міні курсу від 6 до 8 годин вартість від 150 до 200 грн.

2. Тренінг – практичні заняття у вашому місті/селищі. Програма тренінгу може охоплювати теми трьох і більше міні-курсів на вибір замовників. Тренінг проводиться при реєстрації на нього від 17 до 25 учасників. Тривалість тренінгу 8 годин за один день. Вартість від 350 до 450 грн. з учасника.

З особливостями організації та етапами навчання на міні-курсах і тренінгах ви можете ознайомитися тут.
Тисни тут
Наші курси та тренінги
Чирлідинг – нова технологія фізичного виховання школярів
Ви дізнаєтесь про особливості чирлідингу, як спортивно-культурного явища, виду спорту та фізичної активності для школярів, досвід використання чирлідингу у виховному процесі, спортивно-масових заходах, формування руху вболівальників у вашій школі. Знайомство з методикою викладання базових елементів чирлідингу зруйнує стереотипи про їх складність, відкриє нові можливості для урізноманітнення розминки, рухових завдань, залучення широкого кола школярів до активних занять спортом. Наш курс подарує натхнення на нові креативні рішення з вдосконалення фізичної культури школярів. Слухач курсів безкоштовно отримує доступ до презентацій, відео інструкцій, реалізує свої вміння на практиці.

Обсяг: 8 годин (0,25 кредиту ЄКТС)
Вартість: 200 грн.
Зареєструватися на курс
Курси та освітні заходи відповідають державним вимогам і рекомендується до зарахування педагогічному працівнику, як підвищення кваліфікації згідно Закону України "Про освіту", Постанови КМУ від 21.08.2019 № 800 та Постанови КМУ від 27.12.2019 № 1133).
Реєстр виданих сертифікатів

До реєстру включено сертифікати учасників курсів підвищення кваліфікації, виданих після 1 травня 2020 року.
Якщо у Вас виникатимуть питання, ми завжди раді відповісти!

Контакти:
Освітній центр JuniorZ
Андрій Боляк
Керівник освітніх та спортивних проектів
Спортивного руху Олександра Педана «JuniorZ»

Телефон: +38(067)756 65 52 (Viber, Telegram, WhatsApp)

e-mail: juniorz.edu@gmail.com


Made on
Tilda