Положення про конкурс закладів загальної середньої освіти
«The best Fun up JuniorZ»
Конкурс проводиться у партнерстві із природною мінеральною водою «Morshynska JuniorZ», тренерами-амбасадорами JuniorZ.


1. Цілі і завдання конкурсу

1. Впровадження до процесу фізичного виховання школярів нового вигляду зарядки, розминки та фізкульт хвилинки JuniorZ;

2. Підвищення інтересу учнів до рухової активності та формування здорового способу життя;

3. Стимулювання застосування у позакласній роботі школи нових форм спортивно-масової роботи JuniorZ;

4. Виявлення найкращих вчителів-активістів JuniorZ;

5. Виявлення найкращої школи JuniorZ.


2. Строки і місце проведення конкурсу


Конкурс проводиться з 1 лютого 2021 по 1 березня 2021 р. навчального року. Конкурс триватиме 4 тижні. Учасники конкурсу отримають додатковий графік проведення конкурсу у зв'язку із можливими змінами через ситуацію з COVID-19.

Територією проведення Конкурсу є територія України, окрім тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, визначених у відповідності до чинного законодавства України.


3. Організація та керівництво проведення конкурсу

3.1. Керівництво проведення конкурсу здійснює ГО «Рух Олександра Педана «ДжуніорЗ» (далі — ДжуніорЗ).

3.2. Відповідальність за безпосереднє проведення вищезазначеного конкурсу покладається на журі, склад якого затверджується ДжуніорЗ.

3.3. Відповідальність за підготовку команд закладів загальної середньої освіти покладається на їхню адміністрацію та кафедри вчителів фізичної культури.

3.4. Щотижня обиратиметься 1 команда переможець-школа.


4. Учасники конкурсу

4.1. До участі у конкурсі допускаються учні однієї школи, вік і фізична підготовка яких відповідає умовам конкурсу та мінімальним вимогам безпеки. Відповідальність за стан свого здоров'я покладається на учасників та їхніх батьків. Участь учнів за команди інших навчальних закладів заборонена.

4.2. Команда-учасниця Fun up зарядки формується виключно із учнів одного закладу освіти. В одній команді Fun up зарядки можуть брати участь не більше 35 (тридцяти п'яти) дітей з 1 (однієї) школи.


5. Програма проведення конкурсу

5.1. Конкурс Fun up зарядок проводиться онлайн як змагання відеозарядок, надісланих учасниками.

5.2. Кожна команда підбирає власні вправи і складає їх у Fun up зарядку, яка виконується під визначений музичний супровід та може носити елементи танцю.

5.3. Команда-учасник робить відеозйомку своєї зарядки, яка виконується усіма членами команди одночасно.

5.4. У разі участі у конкурсі в умовах дистанційного навчання, команда школи може знімати відеовиконання вправ членами команди вдома почергово. Потім зарядка монтується в єдиний відеоролик, у якому учасники команди з'являються у кадрі почергово.

5.5. Кожен вчитель може брати участь у конкурсі будь-яку кількість раз із різними командами та класами своєї школи.

5.6. Щоб брати участь у конкурсі кожного тижня, потрібно щотижня викладати нову Fun up зарядку у соціальну мережу Instagram із дотриманням умов конкурсу.


6. Обов'язкові умови

6.1. Зарядка має бути відтворена під одну із пісень: Jerry Heil "Натверкай", Nico Staf "Fast and Run" , Calvin Harris "josh pan", Nico Staf "Snake on the Beach" (тривалістю у повному обсязі треку) та викладена у соціальну мережу Instagram із хештегом #juniorzmorshynska.

6.2. Під час зарядки обов'язково повинна бути в кадрі пляшка природної мінеральної води Morshynska JuniorZ. Пляшка може використовуватися як спортивний інвентар.

6.3. Відеозйомка конкурсного ролика має здійснюватися горизонтальною камерою так, щоб усі учасники команди перебували в кадрі.

6.4. Акаунти учасників в Інстаграм повинні бути відкриті.


7. Визначення переможців, лауреатів конкурсу та нагородження

7.1. Переможця-школу обирають за 2 (двома) критеріями:

  • найбільшій кількості лайків на пості;

  • членами журі ДжуніорЗ на чолі із лідером Руху Олександра Педана. Повний склад членів журі не розголошується, аби уникнути тиску на їхні рішення з боку учасників.

7.2. Основні критерії оцінювання членами журі: креативність, динамічність, артистизм, різноманітність, музикальність, загальне враження. Кожен з критеріїв оцінюється за 10-бальною шкалою, де 1 вважається найнижчою оцінкою, а 10 – відповідно найвищою.

7.3. Переможцями вважається команда, що зробила Fun Up зарядку, яка набрала найбільшу кількість балів за оцінками членів журі та кількості лайків у соціальній мережі Instagram.

7.4. Переможці визначаються щотижня протягом конкурсу. Журі беруть до уваги відео команд, які викладені у соціальну мережу Instagram із хештегом #juniorzmorshynska.

7.5. Нагороди отримують: всі учасники Fun Up зарядки, що з'явилися у кадрі (але не більше 35 дітей у одному ролику), та їхній вчитель, а також школа як юридична особа.

7.6. Нагородження: кожен учасник (учень та вчитель) отримують футболку, школа – мобільну акустичну систему (15 КВ), комплект спортивного інвентарю: набір для гри у реґбі-5 та у фризбі. Школа команди-переможця отримує відзнаку – The best Fun Up JuniorZ. Подарунки школі передаються виключно договором передачі інвентарю на баланс закладу освіти.

7.8. Школа-переможець конкурсу бере на себе зобов'язання перезняти та відправити свій Fun up для розміщення його на YouTube-каналі ДжуніорЗ для загального користування закладами освіти України.


8. Терміни та спосіб подачі заявки на участь у конкурсі

Конкурсний тиждень триває з 00:00 годин понеділка до 23:59 п'ятниці. Результати конкурсу оголошуються у понеділок наступного за конкурсним тижня на сторінці @juniorzua в соціальній мережі Instagram.

При викладенні відеозарядки в соціальну мережу Instagram із хештегом #juniorzmorshynska в дописі потрібно вказати повний перелік учасників з вказаними класами, де ті навчаються, та основну інформацію про навчальний заклад із повною назвою.


8. Прикінцеві положення

Викладенням відеозарядки учасники та їхні батьки підтверджують, що:

  • участь у конкурсі є ДОБРОВІЛЬНОЮ;

  • відповідно до вимог статті 8 Закону України «Про рекламу» надають однозначну згоду на використання створених відеоматеріалів, фотографій, ілюстрацій тощо, що викладені із хештегом #juniorzmorshynska, у рекламі заходів Організаторів;

  • відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних», дають свою згоду на обробку персональних даних при проведенні заходів, пов`язаних організацією конкурсу, а також погоджуються на надання інтерв'ю представникам ЗМІ.Довідки за телефоном: керівник освітніх та спортивних програм Андрій Боляк, +38 (067) 756 65 52 та на електронну адресу: info@juniorz.ua.

Оргкомітет залишає за собою право відмовити у реєстрації у разі перевищення допустимої кількості учасників.

До конкурсу допускаються команди, які підтвердили в установлений термін свою участь.

Даний регламент є офіційним викликом на конкурс.


Оргкомітет

Скачати пісню Jerry Heil «Натверкай»
Якщо у Вас виникатимуть питання, ми завжди раді відповісти!

Контакти:
Освітній центр JuniorZ
Андрій Боляк
Керівник освітніх та спортивних проектів
Спортивного руху Олександра Педана «JuniorZ»

Телефон: +38(067)756 65 52 (Viber, Telegram, WhatsApp)

e-mail: juniorz.edu@gmail.com


Made on
Tilda