JuniorZ & "Моршинська" кидають виклик нудній фізкультурі.
Нудна фізкультура — зло. Все: у нас увірвався терпець! Відтепер «Моршинська» і найкрутіший спортивний рух JuniorZ — спільники. Обіцяємо: фізкультура більше ніколи не буде такою, як раніше! Ми разом будемо розвивати шкільний спорт та подбаємо про твій гідробаланс.

Спорт — це сила, витривалість та інтелект. Тому рішення займатись спортом — правильне! Аби показувати високі результати, а тренування проходили з гарним настроєм і відмінним самопочуттям, важливо пити воду. І ось чому, бро.

Організм дорослого на 60% складається з води, підлітка – майже на 70%. Вода — рідина, яка міститься у кожній клітині тіла. І незалежно від того, чи ти займаєшся спортом, чи ні, твій організм постійно втрачає рідину, хоча й у різній кількості. Найбільше з сечею — майже 1,5 л, близько 30% — через шкіру і легені.

Ти коли-небудь чув про «гідробаланс»? Це рівновага між кількістю рідини, яка потрапляє в організм, і рідиною, яка виділяється з нього. Спрага першою сигналізує, що з твоїм гідробалансом щось не так. Інколи і спраги немає, натомість відчувається втома, млявість і важкість, сухість шкіри та очей. А в дзеркалі ти помічаєш тьмяний колір шкіри обличчя. Це все сигнали зневоднення. Понови гідробаланс! З цим відмінно справиться «Моршинська». Її легкий склад наситить організм необхідною кількістю вологи.
Хороша звичка — пити воду після підйому. Вже за 20-30 хвилин після склянки води можна снідати! А в школу прихопи з собою дві пляшки 0,5 л природної води, аби вона завжди була під рукою. Не забувай пити воду невеликими ковтками впродовж дня. А якщо в тебе урок фізкультури, після його закінчення випий ще 200-400 мл.

А тепер особлива АТЕНШН. Спорт — це дуже серйозно. І питний режим під час тренувань — запорука гарного самопочуття і найкращих результатів.

Запам'ятай кілька правил вживання води: 0,5 л — за 30 хвилин до тренування, кілька ковтків кожні 15 хвилин тренування, 0,5 л — після тренування. Аби не обтяжувати себе зайвими підрахунками, зверни увагу: 0,5 л — це якраз одна пляшка «Моршинської». Тому для тренування 2-3 пляшки води буде достатньо.

Простий і важливий висновок: воду потрібно пити завжди. А от скільки води пити саме тобі – це вже питання. Кількість води, яку ти маєш випити упродовж дня, залежить від статі і ваги. Свою норму можна вирахувати за формулою: помножити вагу на коефіцієнт, який є кількістю води з розрахунком на 1 кг маси тіла. Для хлопців цей коефіцієнт складає 35, для дівчат — 33.
Наприклад, якщо маса тіла складає 35 кг і ти — хлопець.
35 кг.
Тоді норма гідробалансу буде наступна:

35 кг × 35 мл = 1 225 мл.
Число 1 225, яке отримали у результаті, — це 1 225 мл води. Саме таку кількість води потрібно випити хлопцю з вагою 35 кг упродовж дня. Не варто пити усі 1 225 мл води за один раз. Розділи цю кількість на 5-6 прийомів води.

Переконайся сам: коли п'єш достатньо води, у тебе вистачає сил для навчання, спорту, прогулянок з друзями. Та для будь-чого!

Тому підтримуй свій гідробаланс в нормі. І тоді твою енергію не спинити!
juniorzproject@gmail.com
Made on
Tilda