Петанк

599,00
грн.
Набір для гри Петанк.
В набір входить 7 м'яких куль, 6 більших і одна менша - кошонет.
Набір запаковано в сітчастий мішок для зручності зберігання.
Набір розраховано для гри командою з 6 осіб.
Петанк (фр. pétanque) — один з різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола (обома ногами торкаючись землі), кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев'яної кулі (cochonnet, piglet, bouchon, le petit — кошонет, поросятко, паця, джек, бушон, корок, малесенький).

Короткі правила гри в Петанк:

1. У грі беруть участь дві команди. Команда може складатися з одного, двох, або трьох гравців. Гра ведеться на полі розміром 12х3 метри.

2. Кидаючи жереб, вибирають, яка команда починає грати першою. Ця команда креслить на землі коло діаметром близько 30-50 см.

3. Гравець першої команди кидає дерев'яну кульку - кошонет (С французького «свинка») на відстань від 6 до 10 метрів, але не ближче ніж на 50 см від будь-якого перешкоди. При цьому, ноги гравця повинні бути усередині накресленого кола.

4. Після того як кошонет кинутий, будь-який гравець першої команди кидає першу кулю, намагаючись розмістити його, як можна ближче до кошонету.5. Після першого кидка гравець другої команди стає в той же коло і намагається кинути свою кулю ближче до кошонету або вибити кулю опонента.

6. Наступний кидок робить команда, чия куля знаходиться далі від кошонету, і кидає свої кулі до тих пір, поки один з її куль не стане ближче до кошонету, ніж будь-який з куль опонента.

7. Якщо у команди опонента не залишилося куль для кидка, то інша команда кидає свої кулі, що залишилися, намагаючись розмістити їх якомога ближче до кошонету.

8. Коли кулі обох команд кинуті, проводиться підрахунок очок. Команда - переможниця отримує стільки очок, скільки куль розміщено ближче до кошонету, ніж найближчий куля протистоїть команди.

9. Команда - переможниця починає новий раунд, викреслюючи коло на місці падіння кошонету попереднього раунду, і знову кидає кошонет і починає новий раунд.

10. Гра триває, поки одна з команд не набере 13 очок.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше имя
Ваш Email
Ваш телефон
Доставка
Оплата
Введіть ваш промокод
Made on
Tilda