РЕГЛАМЕНТ про Всеукраїнський фізкультурно-спортивний проєкт
«Шкільні ліги JuniorZ Games»
І. Цілі і завдання

Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий проєкт серед учнів «Шкільні ліги JuniorZ Games» (далі – Проєкт) спільно із Нова пошта проводиться з метою:

впровадження інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури та спортивно-масової роботи в закладах загальної середньої освіти, (далі – ЗЗСО);

збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед учнів.


ІІ. Строки і місця реалізації проекту

Захід проводиться квітень-травень 2021 року. Реєстрація шкіл триває до 9 квітня включно. Організатор залишає за собою право змінювати дати реалізації проєкту в залежності від епідеміологічної ситуації в окремих містах та Україні загалом.


Проєкт реалізується в окремих закладах загальної середньої освіти – учасниках проекту.


III. Організація та керівництво реалізацією проекту

Загальне керівництво реалізацією проєкту здійснює громадська організація «Рух Олександра Педана «ДжуніорЗ» (далі – ДжуніорЗ).

Організація і безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію затверджену ГО «Рух Олександра Педана «ДжуніорЗ».


ІV. Учасники проекту

До участі у проекті допускаються заклади загальної середньої освіти, які зареєструвалися у числі перших. Кількість закладів загальної середньої освіти, які беруть участь у конкурсі, обмежена кількістю нагород, які є у розпорядженні оргкомітету. Загальна кількість нагород Wow Box - 4500 шт.

В реалізації проекту беруть участь учні та учениці 3-4 класів.


V. Характер проекту

Заходи проекту спортивно-масові командні.


VІ. Програма реалізації проекту

Програма передбачає проведення протягом терміну реалізації проекту чотирьох спортивно-масових заходів, а саме:

1 захід. Змагання з рухливих ігор з елементами спортивних ігор, у яких взяли участь усі, без виключення, учні та учениці 3-4 класів, у яких немає протипоказань. Вид спорту має відповідати вимогам гендерності, доступності, безпеки.

2 захід. Змагання з рухливих ігор з елементами спортивних ігор, у яких взяли участь усі, без виключення, учні та учениці 3-4 класів, у яких немає протипоказань. Вид спорту має відповідати вимогам гендерності, доступності, безпеки.

3 захід. Змагання з рухливих ігор з елементами спортивних ігор, у яких взяли участь усі, без виключення, учні та учениці 3-4 класів, у яких немає протипоказань. Вид спорту має відповідати вимогам гендерності, доступності, безпеки.

4 захід. Фінал проекту у ЗЗСО. Рухливі ігри, естафети та змагання з чирлідингу (за спеціальною програмою), у яких взяли участь усі учні та учениці 3-4 класів, у яких немає протипоказань. Усі види фізичної активності мають відповідати вимогам гендерності, доступності, безпеки.

В кожному ЗЗСО проект реалізується за власною програмою і термінами.VІІ. Безпека та підготовка місць проведення заходів проекту

Підготовка спортивних споруд здійснюється відповідно до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025.

Підготовка та забезпечення належного технічного стану спортивних споруд покладається на їхніх власників.VІІІ. Умови визначення переможців проекту та нагородження

Переможцем проекту вважається ЗЗСО, який виконав усі вимоги до проведення чотирьох спортивно-масових заходів; надав вичерпну, підтверджуючу інформацію, відео- і фото- матеріали суддівській колегії та виклав не менше, ніж по одному допису з кожного заходу (на будь-якій сторінці: учень, вчитель, школа) в Інстаграм із хештегом #juniorzgames та тегом @juniorzua та @novaposhta.official.

Кожен учень-учасник та учениця-учасниця ЗЗСО-переможця проекту нагороджуються Wow Box. Відправка відбувається за рахунок Нової пошти до вказаного відділення після дотримання умов Проєкту.ІХ. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати, пов'язані з організацією та проведенням заходів проекту, здійснюються за рахунок ЗЗСО: позабюджетних, спонсорських коштів та інших джерел, не заборонених законодавством України, залучених учасниками.

Нагороди (Wow Box), а також електронні сертифікати для кожного учня чи учениці-учасників проекту надаються партнерами ГО «Рух Олександра Педана «ДжуніорЗ».


Х. Медичне обслуговування та страхування учасників проекту

Медичне забезпечення спортивно-масових заходів проекту проводиться відповідно до Положення про систему надання лікарсько-фізкультурної допомоги в Україні, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 07.06.2014 № 401 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 07.07.2014 за № 746/25523.

Відповідальність за збереження здоров'я учасників та учасниць проекту покладається на заклад загальної середньої освіти.


XI. Строки та порядок подання заявок на участь у проекті

Порядок подання заявок до участі.

Для подачі заявки на участь у проекті необхідно заповнити реєстраційну форму до 9 квітня 2021 р. включно.

Довідки за телефонами: +38 (067) 756 65 52.

До участі у проєкті допускаються ЗЗСО, які підтвердили в установлений термін (Розділ ІІ) свою участь.


ХІІ. Додаткові умови

Оргкомітет забезпечує ЗЗСО-учасників проєкту необхідною навчальною, методичною, організаційною, педагогічною інформацією для успішної реалізації заходів проекту, проводить консультації та спеціальні вебінари.Цей регламент є офіційним запрошенням для участі у проекті
Оргкомітет


Якщо у Вас виникатимуть питання, ми завжди раді відповісти!

Контакти:
Освітній центр JuniorZ
Андрій Боляк
Керівник освітніх та спортивних проектів
Спортивного руху Олександра Педана «JuniorZ»

Телефон: +38(067)756 65 52 (Viber, Telegram, WhatsApp)


Made on
Tilda